“Järjepidevus + tahe = EDU”

Tervisesõbrad on siin, et Sind aidata. Ma olen terviseedendaja ja sportliku eluviisi harrastaja ning tahan, et iga inimene saaks elada täisväärtuslikult ja õnnelikult saades kvaliteetset abi ja informatsiooni, kui nad seda vajavad.

Ma soovin, et inimene oleks teadlik, kuidas tema keha töötab ja oskaks märgata muutusi, kasutades selleks põhjalikult läbimõeldud ja efektiivseid treeningprogramme igale vanusele ja treenitusastmega inimesele.

Sooviga jõuda võimalikult paljude inimesteni, liikusin oma treeningutega lisaks ka veebi, kus mul on võimalus aidata rohkem inimesi. 

Treener Ahto Murdsalu

Minu teekond algas teismeeast, mil tegelesin nagu koolipoiss ikka – peaaegu kõikide spordialadega. Mingil hetkel 16. aastasena avastasin enda jaoks jõusaali, kus ei osanud mitte midagi ette võtta. Peale sadade/tuhandete videode ja artiklite läbi töötamist ja praktiliselt katsetamist, leidsin end juba nõu andmas ja treenides teisi eakaaslasi ja ka nooremaid. Sealt tekkiski huvi inimesi aidata.

Edasi ülikoolis kehakultuuriteaduskonnas õppides teadmised täienesid, tekkis palju “miks” küsimusi, millele järgnesid tunnid veebis surfates, teadusartikleid lugedes ja teistega nõu pidades. Ning ülikooli lõppedes alustasin töötamist kehalise kasvatuse õpetajana ning MyFitness spordiklubis jõusaali- ja personaaltreenerina.
Nüüdseks usun, et olen piisavalt kogemusi ja teadmisi omandanud, et saaksin Sind aidata täpselt nii, nagu Sina vajad. Selleks, et pakkuda ka kvaliteetset online coaching teenust, läbisin lisaks  ühe parima koolituse sellel alal ning tänu sellele saan end nimetada Certified Online Trainer’iks.

Minu eesmärk on pakkuda kliendile temale kohandatud treeninguid ja treeningplaane, ning parandada elukvaliteeti nii toitumis- kui ka muude harjumuste muutmisega.

Minu individualiseeritud treeningplaanid arvestavad keha funktsionaalsust, fokuseerides rohkem liigutustele, mitte niivõrd lihastele, mis teeb asja kliendi suhtes lihtsamaks. Minu pakutavad treeningud on erinevad arvestades kliendi vajadusi ja eesmärke elus.

Ma olen pühendunud edasi andma tõenduspõhist ja usaldusväärset informatsiooni tervise, fitnessi, treeningute ja toitumise kohta.

Scroll to top